• Manekin
  • Enet
  • Miasto Toruń
  • Energa

W Gniewkowie odbyły się Mistrzostwa Województwa Kujawsko-Pomorskiego Młodzików w tenisie stołowym. Zawodnicy Energi-Manekin Toruń wywalczyli na nich 2 medale. W turnieju drużynowym (Antoni Zgliński oraz Stanisław Kaczan) zajęli drugie miejsce premiowane awansem do Mistrzostw Polski, które odbędą się w Krośnie. Brązowy medal chłopcy wywalczyli również w grze podwójnej. W turnieju indywidualnym Antoni Zgliński uległ w ćwierćfinale Filipowi Bielunkiewiczowi, zaś Stanisław Kaczan przegrał nieznacznie 3:2 z Piotrem Błachnio. W eliminacjach do Mistrzostw Polski Antek zajął 4 miejsce. Wśród dziewcząt bardzo dobrze spisała się Amelia Wycichowska awansując do czołowej ósemki, zaś Zosia Jaworska zajęła miejsce 25. W grze deblowej dziewczęta uplasowały się w przedziale 9-14. W rywalizacji drużyn młodziczki KST Energa-Manekin Toruń zajęły przedział 5-8.