Zawodnicy Energa-Manekin Toruń wystąpili na Mistrzostwach Polski Młodzików w Krośnie. Nasza drużyna w składzie: Antoni Zgliński i Stanisław Kaczan zapewniła sobie udział wygrywając eliminacje wojewódzkie. W turnieju indywidualnym wystąpił również Antoni Zgliński. Od niespodziewanego zwycięstwa nad Lewartem Lubartów 3:1 rozpoczął się turniej drużynowy. Bardzo dobre spotkanie rozegrał Antoni Zgliński wygrywając w dwóch pojedynkach indywidualnych oraz w parze deblowej ze Stanisławem Kaczanem. Kolejny pojedynek przyszło nam rozgrywać z liderem naszej grupy Gorzovią. Zdawaliśmy sobie sprawę że jest to pojedynek o wejście do czołowej ósemki w kraju. Niestety nasi zawodnicy nie zdołali pokonać rywali przegrywając 3:0. Antoni Zgliński przegrał 3:1 z Konradem Zawadzkim, a w grze podwójnej prowadziliśmy 2:0 w setach by ulec 3:2. W meczu o czołową szesnastkę ulegliśmy 3:2 LKS Piotrowice. Antoni Zgliński i Stanisław Kaczan wygrali po jednej grze indywidualnej. W decydującej grze deblowej ulegli 3:2.

W zawodach Indywidualnych Antoni Zgliński uległ 3:2 Michałowi Piekarczykowi na przewagi w piątym secie. W kolejnym pojedynku Antek miał szansę na rewanż z Konradem Zawadzkim. Niestety po raz drugi na tych zawodach przegrał 3:1. Małe niepowodzenia na zawodach spowodowały, iż chłopcy jeszcze większą determinacją chcą trenować. Mamy nadzieje, że przyniesie to efekty w przyszłości.