DSC01252.JPG

Z okazji zakończenia roku szkolnego 2016/2017 KTS Energa Toruń zorganizował otwarty turniej tenisa stołowego. W rywalizacji uczestnicy zostali podzieleni na dwie kategorie: szkoły podstawowe i ponadpodstawowe. Do turnieju przystąpili zawodnicy z wielu toruńskich szkół. Zawodnicy przyjechali również z okolic Torunia oraz z Inowrocławia. Działaczy klubu cieszy popularność zawodów wśród dzieci i młodzieży. W zawodach brało udział 32 zawodników i zawodniczek. Najmłodszy zawodnik turnieju Piotr Kurta miał niespełna sześć lat. Dla najlepszych KTS Energa Toruń ufundował puchary, dyplomy oraz drobne nagrody rzeczowe. Na turnieju panowała rodzinna atmosfera, rodzice wraz z rodzeństwem dopingowali zawodników. Kolejny turniej ty razem z okazji rozpoczęcia roku szkolnego odbędzie się we wrześniu. Zapraszamy!!!

W kategorii szkół podstawowych zwyciężyła Zuzanna Dąbrzał pokonując w finale Antoniego Zglińskiego. Trzecie miejsce wywalczyła Amelia Wycichowska pokonując Maję Kurzawska po zaciętym boju 3:2.

Wśród starszych zawodników zwyciężył Mateusz Lewandowski pokonując w finale Cypriana Klarkowskiego. W pojedynku o trzecią lokatę zwyciężył Stanisław Kaczan przed Agatą Wycichowską.