• Kujawsko-pomorskie
  • Stary rynek 25 apartamenty
  • Barki na wiśle
  • Manekin

Konrad Kulpa z ENERGI KTS TORUŃ wygrał turniej o Puchar Prezydenta Grudziądza, który jak co roku został rozegrany jeden weekend przed rozpoczęciem sezonu ligowego. W finale torunianin pokonał 3-0 Samuela Kulczyckiego z OLIMPII GRUDZIĄDZ. Trener Cazuo Matsumoto jest zadowolony ze swoich podopiecznych. Na najniższym stopniu podium stanął bowiem inny zawodnik naszego klubu Tomasz Kotowski, który w półfinale musiał uznać wyższość swojego kolegi klubowego popularnego Kulpiego. Z kolei w walce ćwierćfinałowej  popularny Kotek wyeliminował kolejnego toruńskiego zawodnika w tym turnieju Damiana Węderlicha pokonując go 3-1. Popularny Wędka zajął ostatecznie miejsce w przedziale 5-8. Jutro w niedzielę 3 września ośmioosobowa reprezentacja klubu ENERGA KTS TORUŃ udaje się do Warszawy na bardzo silnie obsadzony turnie SPÓJNIA WARSZAWA OPEN.