• Manekin
  • Dom Pizzy i Tapas
  • Eko goods

IMG_7942.JPG

Zawodnik ENERGA KTS TORUŃ Cazuo Matsumoto wygrał wczoraj w stolicy naszego kraju silnie obsadzony turniej SPÓJNIA WARSZAWA OPEN. Toruński Brazylijczyk w finale turnieju pokonał Piotra Chodorskiego ze Spójni 4-0. Trzecie miejsce wywalczył aktualny Mistrz Polski Daniel Górak z Bogorii Grodzisk Mazowiecki. Czwarta pozycja przypadła Patrykowi Chojnowskiemu Spójnia Warszawa, który w półfinale musiał uznać wyższość naszego zawodnika ulegając mu 2-4. Zawody trwały dwa dni. W sobotę odbyły się eliminacje, a w niedzielę turniej główny. Na starcie stanęła ponad setka zawodników z kraju i zagranicy. Zwycięzca zainkasował 4000,00 złotych. W turnieju uczestniczyło w sumie sześciu zawodników ENERGI KTS TORUŃ, którzy zaprezentowali się poprawnie jednak nie zdołali wywalczyć miejsca na podium. Najbliższy tego celu był Tomek Kotowski, który wyeliminował z turnieju kolegę klubowego Konrada Kulpę ( udany rewanż za sobotnią porażkę w Grudziądzu) następnie ulegając w walce o medal  1-4  Piotrowi  Chodorskiemu. Dobre wrażenie pozostawił po sobie również Damian Węderlich, który dopiero w walce o czołową ósemkę przegrał 0-4 z Patrykiem Chojnowskim jednak w poszczególnych setach walka była bardzo wyrównana. Już w najbliższą sobotę startują rozgrywki ligowe. Torunianie udają się do Płocka. Forma poszczególnych zawodników wskazuje, że drużyna jest dobrze przygotowana i powinna przywieść pierwsze punkty do ligowej tabeli robiąc tym samym pierwszy krok w stronę powrotu do LOTTO SUPERLIGI.