W miniony weekend Energa KTS rywalizował w rozgrywkach ligowych. Pierwsza drużyna pokonała 8:2 w derbach zespół z Grudziądza. Bardzo dobre spotkanie rozegrali Konrad Kulpa i Tomasz Kotowski wygrywając dwa pojedynki i debla. Cazuo Matsumoto zwyciężył w dwóch grach indywidualnych, zaś Damian Węderlich dorzucił jeden punkt. Druga drużyna zwyciężyła 7:3 w drugiej lidze w pojedynku wyjazdowym z zespołem z Laskowic. W tym meczu zadebiutował trzynastoletni Stanisław Kaczan. W pierwszym pojedynku niespodziewanie prowadził 2:0 w setach ze znacznie bardziej doświadczonym przeciwnikiem. Niestety nie udało mu się wygrać meczu ale zbierał cenne doświadczenie. Bardzo emocjonujący pojedynek rozegrał Bartłomiej Szymanek z Kazimierzem Bajerem. Do rozstrzygnięcia potrzebny był piąty set wygrany przez naszego zawodnika 11:9. Punkty dla Energa KTS II Toruń zdobywali: Bartłomiej Szymanek i Carlos Ishida 2,5; Rafał Utylski 2. W Czwartej lidze trzecia drużyna Energa KTS zdeklasowała rezerwy z Laskowic 8:1. Punkty zdobywali: Krzysztof Piotrowski 2; Mateusz Lewandowski, Tomasz Kurtyka, Rafał Zgliński i Antoni Zgliński 1,5. W lidze młodzieżowej również rywalizowaliśmy z zespołem z Laskowic zwyciężając 11:7. Tradycyjnie już komplet zwycięstw zanotowała Maja Kurzawska (cztery gry indywidualne i debel w parze z Amelią Wycichowską). Bardzo dobrze zagrała Amelia Wycichowska wygrywając trzy gry pojedyncze i debla. Dwa pojedynki zwyciężył Maciej Rękas, a jego brat bliźniak Miłosz jeden.